Czerwony Dworek 8

Logo pełne Czerwony Dworek 8

Regulamin miejsca

Rezerwacja terminu

 1. Rezerwacja może zaczynać się w każdy dzień prócz soboty, a minimalna ilość dni w sezonie niskim to 2, w sezonie wysokim 4.
 2. Doba noclegowa trwa od 16:00 do 11:00 dnia następnego.
 3. Aby dokonać rezerwacji prosimy o mailowe potwierdzenie przesłanej oferty oraz przesłanie swoich danych.
 4. Rezerwacja bezpośrednia jest wiążąca w momencie otrzymania wpłaty zaliczki w wysokości 50% kwoty całościowej, do tego czasu termin pozostaje otwarty w naszym kalendarzu.
 5. Wpłata zaliczki jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na niniejszy Regulamin miejsca.
 6. Przy rezerwacji poniżej 48 godzin przed przyjazdem udostępnimy apartament od godziny 19:00 oraz uiszczana jest całość opłaty z góry.
 7. Obecność piesków jest odpłatna zgodnie z cennikiem, z więcej niż jednym pieskiem pobieramy kaucję w wysokości 250 zł / piesek, zwrotną w ciągu 7 dni od wyjazdu. Szkody będą pokryte przez Gościa w całości bez względu na wysokość wpłaconej kaucji.
 8. Konto do wpłat:
  1. PLN: Maciej Markowski, PL 85 1090 2398 0000 0001 5110 0966 (SWIFT: WBKPPLPP)
  2. Euro: Maciej Markowski LT07 3250 0352 2822 6949Prosimy o umieszczenie w tytule wpłaty imienia i nazwiska oraz terminów najmu
 9. Rezerwacja stanowi zgodę na:
  1. Przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Klauzulą RODO
  2. Rejestrację poprzez system monitoringu.

Wpłata drugiej części

 1. Prosimy o wpłatę drugiej części opłaty oraz ewentualnej kaucji, czy dopłat:
  1. do 3 dni przed przyjazdem
  2. do 7 dni przed przyjazdem w wypadku terminów specjalnych (długie weekendy, Majówka, święta, Sylwester)
 2. W przypadku niewpłacenia drugiej części opłaty w terminie rezerwacja może zostać anulowana bez zwrotu zaliczki.

Odwołanie rezerwacji

 1. Przy rezygnacji (z całości lub części pobytu) Gościa zaliczka zostanie zwrócona w całości przy powyżej 60 dniach, w połowie przy powyżej 30 dniach oraz nie podlega zwrotowi przy rezygnacji poniżej 30 dni przed datą przyjazdu bez względu na okoliczności odwołania.
 2. Rezygnacja w terminie poniżej 72 godzin przed przyjazdem nie zwalnia z opłaty za całość pobytu.
 3. Zmiana terminu rezerwacji do 30 dni przed datą przyjazdu jest bezpłatna, w innym wypadku zmiana traktowana jest jak rezygnacja.
 4. W sytuacjach wyjątkowych możliwe jest odwołanie rezerwacji przez Gospodarza – wpłacone pieniądze zostaną zwrócone w całości, a Gościowi nie będzie przysługiwać jakiekolwiek inna poza wpłaconą należność.

Dom i ogród

 1. W domu obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00 – 8.00 (mamy drewniane stropy).
 2. Gość wyraża zgodę na wejście Gospodarza do mieszkania podczas nieobecności Gościa w przypadkach wystąpienia problemu technicznego wymagającego reakcji.
 3. Zostając samemu na terenie domu na noc lub ZAWSZE opuszczając posesję należy zamknąć na klucz drzwi wejściowe – NAWET jeśli w domu są inni Goście.
 4. Za pozostawione przez Gości rzeczy nie ponosimy odpowiedzialności.
 5. Palenie na terenie budynku i mieszkań jest dozwolone na balkonie lub na zewnątrz, nie jest dozwolone wewnątrz budynku.
 6. Nie ponosimy odpowiedzialności za chwilowe, niezależne od nas niedogodności np. czasowy brak prądu lub wody, zanik sieci internetowej.

Wyjazd

 1. Wszelkie szkody powstałe podczas pobytu stanowią odpowiedzialność Gości (szkoda wywołana niezamknięciem domu stanowi także tę odpowiedzialność).
 2. W przypadku powstania szkody prosimy o niezwłoczne powiadomienie o tym Gospodarza. Brak zgłoszenia szkody skutkować może obciążeniem za naprawę wszelkich odnalezionych po wyjeździe Gości szkód.
 3. Prosimy o zostawienie niezużytych ręczników oraz kompletó pościeli na stole.
 4. Zapraszamy ponownie!
Scroll to Top